PIPI Nitolic 100 ml - ZESTAW

Cena: 45,49 zł 45.49
ilość szt.

INFOLINIA I ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE 603 895 200

 
Po naniesieniu na włosy PIPI Nitolic obserwuje się błyskawiczną, równomierną penetrację preparatu, który szczelnie pokrywa pasożyty (o-effect® technology). Preparat natychmiast otacza wszy zatykając ich otwory oddechowe (przetchlinki), przez co wszy ulegają uduszeniu. Dodatkowo zaburzona zostaje wymiana wodna w organizmach wszy, przez co ich ciała pękają.

PIPI Nitolic wykazuje niezwykle wysoką skuteczność w likwidacji gnid. Preparat odwadnia gnidy, doprowadzając do ich osuszenia i szybkiego obumierania, co zapobiega wykluwaniu młodych larw wszy głowowej. Cykl rozrodczy zostaje przerwany.
 
Mechaniczna blokada wymiany wodno-tlenowej, na czym opiera się działanie PIPI Nitolic, wyklucza wykształcenie oporności pasożytów na preparat. PIPI Nitolic jest dopuszczony do stosowania u dzieci powyżej 2 lat.
 
Profesjonalne badania in-vitro przeprowadzone w Wielkiej Brytanii w Medical Entomology Centre Cambridge stwierdzają 100% skuteczność PIPI Nitolic w eliminacji wszystkich stadiów rozwojowych wszy (dorosłych pasożytów, larw oraz gnid) po jednorazowej aplikacji trwającej 60 minut.
 
Zawartość zestawu:
 
1. PIPI Nitolic Spray 2x 50ml,

2. Nit Remover 20ml - emulsja
odklejająca gnidy od włosów,
 
3. Nitolic Wash 20ml - dodatek do prania na wszy i gnidy,

4. Grzebień z metalowymi ząbkami
,

5. Czepek foliowy
,

6. Lista kontaktów
,

7. Książeczka dla dziecka „Problem z głowy”
.
 
 
Skład: Cyclomethicone, Surfaktant, IPM.
 
Status produktu: Wyrób medyczny. Produkt przebadany dermatologicznie.
 
 

TOP 3 na wszy i gnidy! Produkty najczęściej kupowane w ubiegłym tygodniu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl