Hedrin Roztwór 50 ml (Zawiera cyklometikon-5! BEZ WYCZESYWANIA GNID!)

Cena: 18,99 zł 18.99
ilość szt.

INFOLINIA I ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE 603 895 200

 
HEDRIN Roztwór to nowoczesny, irlandzki preparat przeciwko wszawicy głowowej. Nie zawiera szkodliwych dla ludzkiego organizmu pestycydów, na które większość pasożytów już się uodporniła, a które nadal są powszechnie stosowane w konwencjonalnych preparatach.

W odróżnieniu od innych preparatów przeciwko wszawicy, HEDRIN nie zawiera rozpuszczalników, które zwiększają ryzyko wystąpienia alergii lub zaostrzenia astmy. Dimetikon i cyklometikon-5 zawarte w preparacie nie wchłaniają się przez skórę głowy, co zmniejsza ryzyko podrażnienia skóry.

Preparat doskonale otacza wszy i gnidy. Zaburzona zostaje gospodarka wodna wszy, a jej otwory oddechowe (tzw. przetchlinki) zostają szczelnie zablokowane.
Taki proces blokuje funkcje życiowe wszy, np. oddychanie, mimo że nie potrzebują one dużo tlenu,a co najważniejsze uniemożliwia wszy przetwarzanie wody pobranej z krwi żywiciela. Powoduje to różnego rodzaju reakcje w organizmie wszy, m.in. pęknięcie pasożyta, co jest tożsame z jego unicestwieniem. Wszy zostają skutecznie uduszone, a ich gnidy wysuszone!
 
Cyklometikon-5 rozpuszcza wydzielinę, którą wszy przytwierdzają gnidy do włosów, dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego wyczesywania. Gnidy odklejają się od włosów - można je łatwo wypłukać wodą ze zwykłym szamponem. Skuteczność cyklometikonu-5 w usuwaniu gnid została przez producenta potwierdzona badaniami klinicznymi!

HEDRIN Roztwór jest bezbarwny i bezwonny, dzięki temu szczególnie zalecany dla alergików i osób chorych na astmę. Można go bez obaw stosować w przypadku nawrotu choroby.

Składniki:
4% dimetikon (Polydimethylsiloxane, PDMS), cyklometikon-5 (Cyclopolydimethylsiloxane).
 
Opakowanie: 50 ml
 
Status produktu: wyrób medyczny. Produkt przebadany dermatologicznie i klinicznie.
 
 

TOP 3 na wszy i gnidy! Produkty najczęściej kupowane w ubiegłym tygodniu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl