HEDRIN RAZ Żel w Sprayu 60 ml

Cena: 32,49 zł 32.49
ilość szt.

INFOLINIA I ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE 603 895 200

 
Preparat HEDRIN RAZ jako jedyny zawiera specjalną substancję aktywną - penetrol. Produkowany jest w Irlandii przez koncern farmaceutyczny Thornton & Ross Ltd.
 
Opatentowany w Unii Europejskiej związek chemiczny o nazwie penetrol ułatwia wnikanie żelu w głąb wszy oraz przenikanie przez błonę zewnętrzną ich jaj (gnid). Dzięki temu preparat doskonale otacza pasożyta oraz gnidy. Zaburzona zostaje gospodarka wodna wszy, a jej otwory oddechowe (tzw. przetchlinki) zostają szczelnie zablokowane. Taki proces blokuje funkcje życiowe wszy, np. oddychanie, mimo że nie potrzebują one dużo tlenu, a co najważniejsze uniemożliwia wszy przetwarzanie wody pobranej z krwi żywiciela. Powoduje to różnego rodzaju reakcje w organizmie wszy, m.in. pęknięcie pasożyta, co jest tożsame z jego unicestwieniem. Wszy zostają skutecznie uduszone, a ich gnidy wysuszone!

HEDRIN RAZ jest płynnym żelem w łatwej do stosowania postaci sprayu. Łatwy w użyciu atomizer umożliwia skierowanie płynnego żelu na głowę i włosy nawet w trudno dostępne miejsca.
Wystarcza jednorazowa aplikacja na 15 minut - skuteczność preparatu potwierdzona badaniami klinicznymi!

Składniki: 4% dimetikon (Polydimethylsiloxane, PDMS), penetrol (1,6,10-dodekatrien-3-ol + 3,7,11-trimetyl), olej silikonowy, środki zagęszczające.
 
Status produktu: wyrób medyczny. Produkt przebadany dermatologicznie.
 
 

TOP 3 na wszy i gnidy! Produkty najczęściej kupowane w ubiegłym tygodniu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl